Huncalife Araç Kullanım hakkı nasıl kazanılır-Huncalife Araç Planı

Huncalife Araç Kullanım hakkı nasıl kazanılır-Huncalife Araç Planı

HUNCALİFE ARAÇ PLANI

Huncalife Araç kullanım hakkı nasıl elde edilir ? Huncalife Araç Planı nedir ? sorularına cevap vermek için bu makalemizi hazırlıyoruz. İlk olarak şunu kesinlikle belirtelim ki; Türkiye pazarında faaliyet gösteren network marketing, doğrudan satış ve pazarlama şirketleri  arasında ister Yerli ister Yabancı firma olsun En Kolay Araç Kullanım hakkı elde edeceğiniz firma hiç şüphesiz Huncalife olacaktır. Bu konuda diğer network firmalarını da kesinlikle araştırabilirsiniz. Niçin böyle söylediğimizi o zaman anlayacaksınız. 

Huncalife Araba Promosyonu ;Safir, Zümrüt ve Yakut Lider Araba Promosyonu

Huncalife, iş ortaklarına birçok avantaj sunar. En çok ve en kolay kazandıran %24 prim veren sistem yapısına sahip, yüksek performansın ödüllendirildiği Huncalife sistemi sayesinde, sağlam bir ek gelir elde imkânı bulursunuz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip HuncaLife, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

HuncaLife sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.

Sizde HuncaLife ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

HuncaLife ile hayatınızı değiştirmek için bugün başlayın ve kazanç planımıza göz atın.

huncalife-elmas-lider

huncalife-yildiz-lider

huncalife-2xyildiz-lider

huncalife-3xyildiz-lider

HUNCALİFE ARAÇ KULLANIM HAKKINI NASIL KAZANIRSINIZ ?

1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle Kıdemli Altın Lider seviyesinden itibaren bir otomobil yardımı ödülümüz bulunmaktadır. Bu programdan yararlanabilmek için, aşağıdaki seviyeleri 2 (iki) ay üst üste yakalamanız gerekmektedir. Sadece Kıdemli Altın Liderlerimiz için 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağladığında ve bu şarta ek olarak yandan 24.000 TL’yi tamamlaması halinde araç kullanım hakkı kazanacaktır. 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağlayan Kıdemli Altın Liderimiz, yandan 24.000 TL tamamlayamaması durumunda araç kira bedelinin yarısını ödemek koşulu ile araç kullanım hakkı kazanabilecektir.
Bu şartı sağladığınızda belirtilen otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Seviyenizi koruduğunuz sürece, bu hakkınız devam eder. Ancak Kıdemli Altın Liderlerimizin kullanım hakkı ek olarak yandan 24.000 TL şartını sağladığı sürece devam eder. Bir üst seviye şartlarını 2 (iki) ay üst üste sağlamanız halinde, yeni seviye için otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Araç hakedişinde bir Lider, kural gereği aynı seviyeye 2 (iki) kez ulaşması yerine ikinci ayında daha yüksek bir seviyeye gelmesi halinde aynı seviyeyi 2 (iki) kez üst üste tekrarlamış kabul edilmesi şartını yerine getirdiğinden; araç hakediş seviyesi Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir.
 
 • Kıdemli Altın Lider ve Safir Lider – Renault Clio, Fiat Egea ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.

 • Zümrüt Lider ve Yakut Lider – Renault Megane ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.

 • Elmas Lider ve Yıldız Lider Mercedes C Serisi ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.

 • İki Yıldız Lider – BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.

 • Üç Yıldız Lider – BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.

 • Yakut Direktör – BMW X3 kullanım hakkı kazanır.

Kıdemli Altın, Safir, Zümrüt, Yakut, Elmas, Yıldız, Çift Yıldız, Üç Yıldız ve Yakut Direktör seviyeleri için; Araç yardım hakkını, belirtilen şekilde seviyenizi yakaladığınızda elde edersiniz. Araç yardımı talep edildiğinde; HuncaLife ile Lider arasında 1 Ocak 2018 itibari ile 2 (iki) yıllık sözleşme yapılacaktır.

 • Araç Programına dahil olmuş ve /veya olacak Safir ve üzeri Liderlerimiz için yeni kurala göre bulunduğu seviyeyi koruyamadığı ilk ay ve / veya aylar için araç kiralama bedeli Liderin mevcut priminden kesilecek ya da tahsil edilecektir.
 • Araç yardımı alma hakkını tekrar kazanabilmeniz için, gerekli olan kariyer seviyenizi tekrar yakalamanız gerekmektedir.
 • Hak edilen araç Lider seviye atlasa bile sözleşmenin imzalandığı süreden itibaren belirtilen sürelerde minimum yirmidört (24) ay kendisinde kalacaktır. Şirket gerek gördüğünde aracın kullanıcı değişikliği hakkını saklı tutar.

Araç yardımı hakkı kazanan liderlerimiz araç yerine araç yardımı ücretlerini talep etme hakları bulunmamaktadır. Araç yardım bedelinin Lider’in primine eklenmesi hususu tamamen HuncaLife’ın yetkisi dahilindedir.

Araç yardımı kazanan temsilcilerimiz aracı alacak olup ücret ödemesi yapılmayacaktır. İstisnai durumlar söz konusu olması halinde (engelli olma durumu,araç kullanmıyor olması vs…) temsilci yazılı olarak gerekçesini HuncaLife Müşteri Hizmetlerine iletecek ve durum Etik Kurul tarafından değerlendirilecektir. Etik kurul tarafından yapılan değerlendime sonuçlandığında temsilcilerimize hak edilen araç yardımı için ücretin belirlenmesi HuncaLife ın yetkisi dahilindedir.

Otomobil planını hak edebilmeniz için o takvim yılı içerisinde, başladığınız aydan sonraki ayların her birinde aktiflik şartınızı yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.

Seviyeler için belirtilen araçlardan hangisinin Lidere tahsis edileceğine HuncaLife karar verir. Kullanım hakkı verilen araçlar, muadil başka bir araç olabilir. Renk ve donanım açısından farklılık gösterebilir. Araçlar, en fazla 3 yaşında olacaktır. Araçların HuncaLife’tan teslim alınması ve tekrar belirtilen sürede teslim edilmesi, Lider sorumluluğundadır.

Lider, bir üst seviyenin aracını kullanım hakkı kazandığında, HuncaLife ile yapılan sözleşmeye istinaden araç bir üst seviyeye ait araç ile değiştirilmesi veya aradaki araç yardım bedelinin Lider’in primine eklenmesi hususu tamamen HuncaLife’ın yetkisi dahilindedir.

Lider, kullandığı araçta HuncaLife reklamının yapılması için HuncaLife logosuna ve HuncaLife Kazanç Kapısı ibaresine, HuncaLife’ın talep ettiği yerlerde ve boyutta yer verecektir. Bu yükümlülüğe uymadığı takdirde HuncaLife araç yardımını derhal sonlandırma hakkına sahiptir.

Kullanıcı hatasından kaynaklı kazalar sonucunda oluşan, hasar, yaralama ve ölümle sonuçlanan kazalardan kaynaklı yansıtılacak prim farkı kullanıcıya yansıtılma ya da yansıtılmama hakkı HuncaLife a aittir.

Seviye kaybı yaşayan bir Lider, kullanımında bulunan HuncaLife aracını iade etmek istemesi durumunda; aracın iade alınabilmesi için iade alınacak araç seviyesine yeni bir liderin ulaşması gerekmektedir. Bu süre içerisinde araç liderden teslim alınmaz, araç kendisinde kalır. Seviyeye ulaşan başka bir lider olmadığı ve temsilcinin aracı iade etmek istemesi durumunda doğabilecek maddi giderler (Araç Kira Bedeli, Otopark Ücreti, Hasar vb.)Temsilcinin mevcut priminden kesilecek ya da tahsil edilecektir.

2019 İTİBARİYLE HUNCALİFE ARAÇ PLANINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİK VE İLAVELER

 • 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile yeni araç kullanım hakkı kazanan  Kıdemli Altın, Safir, Zümrüt ve Yakut Liderlerimiz dilerlerse araç kullanım hakkı yerine talep ettiği takdirde belirlenen tutarlarda para ödülü alabilir.
 •  
 • Kıdemli Altın Liderlerimiz için araç kullanım hakkı yerine talep ederlerse  1.600 TL para ödülü alabilirler. Seviye kaybı yaşandığı aylar için 1.600 TL para ödülü  yansıtılmayacaktır.                                          
 •  
 • Safir Liderlerimiz araç kullanım hakkı yerine talep ederlerse  1.600 TL para ödülü alabilirler. Seviye kaybı yaşandığı aylar için 1.600 TL para ödülü  yansıtılmayacaktır.                                                                                  
 •  
 • Zümrüt Liderlerimiz araç kullanım hakkı yerine talep ederlerse  2.200 TL para ödülü alabilirler. Seviye kaybı yaşandığı aylar için 2.200 TL para ödülü  yansıtılmayacaktır.                                          
 •  
 • Yakut Liderimiz araç kullanım hakkı yerine talep ederlerse  2.200 TL para ödülü alabilirler. Seviye kaybı yaşandığı aylar için 2.200 TL para ödülü  yansıtılmayacaktır.                                          

 
Araç kullanım hakkı koşullarımız tüm seviyeler için aynı şekilde devam edecek olup, para ödülü olarak belirlenen tutarların talep edilmesi halinde yansıtılması sadece Kıdemli Altın, Safir, Zümrüt ve Yakut Liderlerimiz  için geçerli olacaktır.

 

 

0 YORUMLAR

  Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ