Geçmeyen Ayak Kokusuna Doğal çözüm Huncalife Ürünleri

Geçmeyen Ayak Kokusuna Doğal çözüm Huncalife Ürünleri

GEÇMEYEN AĞIR AYAK KOKUSU

Geçmeyen Ayak Kokusu,Ağır Ayak Kokusu günümüzde pek çok kişinin muzdarip olduğu bir problem. Ayak Kokusu nasıl geçer ? Ayak Kokusuna doğal çözüm nedir konusundaki İnternet aramalarına baktığımızda durumun ne denli vahim olduğu zaten görünüyor. Ayak kokusuna ne iyi gelir ? diye soranlar mı yoksa olaya daha mantıklı bakıp Ayak Kokusu neden olur ? diye sorgulayıp kalıcı bir çözüm bulma derdinde olanlar mı...

Bu yazımızda Ağır ayak kokusundan muzdarip olanlara Huncalife Ayak Bakım Serisi ile kesin çözüm vaadediyoruz. 

AYAK KOKUSU NASIL GEÇER ? 

Kimimiz Ayak Kokusundan şikayetçidir, kimimiz ayağımızdaki mantar vb. rahatsızlıklardan. Bugün bizzat kendimin de deneyip memnun kaldığı bir üründen de bahsedeceğim sizlere. Nedendir bilinmez diyeceğim ama muhtemelen ayakkabı seçiminden kaynaklı ayak kokusu rahatsızlığım vardı. Huncalife Ayak Kokusu Spreyini kullanmaya başladığımdan bu yana bu sıkıntıdan kurtuldum. Sizlere kesinlikle bu ürünü tavsiye ediyorum. Bunu baştan belirtmiş olalım. Şimdi Huncalife ayak Bakım serisini kısaca anlatalım.

HUNCALİFE AYAK KOKUSUNA DOĞAL ÇÖZÜM ÜRÜNLERİ SERİSİ

ayak kokusuna çözüm

Huncalife Ayak Bakımı ürünlerinde Yeşil Çayın ve Bambunun harika uyumunu sağlamıştır.

Huncalife ayak bakımı serisi, Yeşil Çayın ve Bambunun Antiperspirant özelliğini kullanarak ayak kokusunu ve  terlemeyi azaltarak.ayaklara yumuşak bir bakım sağlar.

Bu bakım serisi 3 farklı üründen oluşuyor :

  • HUNCALİFE AYAK YUMUŞATICI KREM

  • HUNCALİFE AYAK BAKIM PEELİNG

  • HUNCALİFE AYAK KOKUSU SPREYİ  

HUNCALİFE AYAK YUMUŞATICI KREM

huncalife ayak-bakim-serisi

Huncalife ayak yumuşatıcı kremin içeriğinde Yeşil çay ve bambu özü yer almaktadır.

Gliserin ve bitkisel yağlar ile ayaklarınızın günlük bakımını yapar ve nemlendirmeye yardımcı olur.

Günlük kullanıma uygundur.

HUNCALİFE AYAK PEELİNG

Gün boyu tüm yükümüzü çeken ayaklarımızında özel bir bakıma ihtiyacı vardır.Zamanla sertleşen topuklarımız ve ayak altında oluşan nasırlaşmış bölgeler bizi rahatsız eder.İşte bu sert ve bakımsız görüntüyü yok etmek için.Duşta yada duştan sonra ayaklarımıza peeling yapmamız ,ayaklarımızdaki ölü deriyi zamanla atmamızı sağlayacaktır. Bu sayede ayaklarımız daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşacaktır.

Huncalife ayak peelingi yeşil çay ve bambu özüyle hem ayaklarımızın mis gibi kokmasını, hemde daha pürüzsüz bir görünüm elde etmemizi sağlar.

HUNCALİFE AYAK KOKUSU SPREYİ

Ayaklarımız bazen tüm gün ayakkabının içinde kalır ve gün sonunda ayaklarımızda çıkmayan bir kokuya sebep olur. Biz bunun sadece ayakkabıdan kaynaklı olduğunu düşünürüz. Oysaki sadece ayakkabıdan değil,ayaklarımızın havasız kalarak terlemesi sonucu ortaya çıkan kokudur.

İşte tam bu noktada Huncalife ayak kokusu spreyi bunu önler.

Ayakkabınızı giymeden önce ayaklarınıza sıkmanız yeterli,tüm gün ayağınızda  koku olmayacak ve sizi rahatsız etmeyecektir.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ