Huncalife Doğal ve Bitkisel Temizlik Ürünleri 9 farklı ürün

Huncalife Doğal ve Bitkisel Temizlik Ürünleri 9 farklı ürün

HUNCALİFE BİTKİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Huncalife bitkisel temizlik ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırın.Evinizde,işyerinizde nerde isterseniz sizi yormayacak bir temizlik yapın.Huncalife'ın Doğal ve Bitkisel Temizlik ürünleriyle sağlığınıza olumsuz bir etki olmadan profesyonel bir temizlik yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi günümüzde temizlik maddeleri, öldürücü etkilere varan birçok zararlı kimyasallar içermektedir.Temizlik ürünlerindeki görünmez tehlikeleri sayfamızdan inceliyebilirsiniz.

Tabiki temizlik olmazsa olmazımız.Peki bunu nasıl zarar görmeden yapabiliriz ?

Bazı insanların temizlik maddelerine karşı veya temizlik maddelerinde kullanılan ağır kokuya karşı vücudunda alerjik reaksiyonlar görülebiliyor. Bazılarının bu tür hassasiyetleri olmasa bile,hava yoluyla zarar görmesini sağlıyor.

İşte tam bu noktada Huncalife temizlik ürüneri imdadımıza yetişiyor.

Ağır kokuları olmadan,cildimize ve organlarımıza zarar vermeden ,temizlik yapma lüksünü huncalife bize sağlıyor.Peki bu temizlik ürünleri nelerdir ? Gelin hep beraber inceliyelim.

HUNCALİFE TEMİZLİK VE HİJYEN SERİSİ

1)GENEL TEMİZLİKTE KULLANILAN ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİLER

2)ÇAMAŞIR SUYU

3)BULAŞIK DETERJANLARI (ELDE)

4)TÜM YÜZEYLER İÇİN ÇİZMEZ KREM TEMİZLEYİCİ

5)BEYAZ KALIP SABUN

6)MİCROFİBER BEZLERİ

7)BANYO WC

8)LEKE ÇIKARICI

9)YAĞ ÇÖZ

1)GENEL TEMİZLİKTE KULLANILAN ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİLER

Huncalife çok amaçlı temizleyiciyi gerçekten ihtiyacınız olan her alanı temizlemek için kulanabilirsiniz.Kullanım alanlarını kısaca yazmak gerekirse;

-Mutfak dolapları

-Kapı,Dolap,Ahşap

-Zemin,Duvar,

-Halı,Koltuk.....gibi

aklınıza gelen tüm yüzeyleri güvenle temizliyebilirsiniz.Astım hastaları dahil rahatlıkla kullanabilir.

AĞIR KOKULAR İÇERMEZ 

Halı ve koltuklarınızı yada dolaplarınızı silerken rengine asla zarar vermez.çünki içerisinde ağartıcı bulunmaz.Halı ve koltuklarda ki kir ve terlemelere karşı etkili olduğu gibi,kalem.boya ,meyve suyu.kahve .çay gibi lekelere karşıda etkilidir.Eğer leke çok yoğun ve eski ise leke çıkarıcı ile beraber kullanabilirsiniz.

2)ÇAMAŞIR SUYU

Huncalife çamaşır suyunu benzerlerinden ayıran en büyük özelliklerden birisi,KOKUSUZ bir çamaşır suyu olması,Mikroplara karşı etkilidir,kullanılığı alanda hijyeni sağlar.

3)BULAŞIK DETERJANLARI (ELDE)

Huncalife elde bulaşık deterjanı iki çeşittir.Birisi normal diğeri daha konsantredir.

Bulaşıklarınızdan ve ellerinizden kolayca durulanır.

Özellikle ellerinizde kuruluk ,egzama , sedef ...gibi hassasiyetler varsa,kesinlikle bulaşık deterjanınız ve el sabununuz zararlı kimyasallar içermemelidir.

Bulaşıklarınızı kimyasal bir deterjanla yıkadığınız zaman,bulaşıklarımızın üzerinde durulamakla geçmeyen fosfat gibi birçok zararlı kimyasallar kalır.Bunlarda ağız yoluyla ister istemez vücumuza girmiş olur.Bu tarz kimyasal ürünlerin zararalarını Deterjanlardaki Görünmez Tehlikeler adlı yazımızda detaylı inceliyebilirsiniz.

4)TÜM YÜZEYLER İÇİN ÇİZMEZ KREM TEMİZLEYİCİ

Huncalife krem temizleyici ,ankastre.çaydanlık .tencere.lavabo.musluk....gibi yüzeyleri çizmeden temizlenmesini sağlar.Kolayca durulanır.

5)BEYAZ KALIP SABUN

Geleneksel sabunumuz.en eski temizlik ürünümüz kalıp sabun.Özellikle microfiber temizlik bezlerini yıkamakta kullanılır.

6)MİCROFİBER BEZLERİ

Huncalife temizlik bezleri ,gerçekten size zamandan ve güçten hemde cepten tasarruf etmenizi sağlar.

Ankastre,dolap,tv,bilgisayar,sehpa,aynalar...gibi tüm zeminleri deterjan kullanmadan ,kurulama bezi kullanmadan kolayca temizlenmesini sağlar.Toz  ve parmak izi bırakmaz.Bez kirlendikten sonra kalıp sabunuyla yıkayıp,bir kenarda kendi kendine kurumaya bırakılır.

--Microfiber Bezler Katagorisinde

*Mutfak Bezi

*Toz Bezi

*Cam bezi.......bulunmaktadır.

NOT:Kesinlikle kalorifer peteklerinin üzerinde kurutmayınız.İçeriğinde bulunan microfiber özelliğine zarar vermiş olursunuz.

7)BANYO WC

Huncalife Banyo Wc temizleyici size gerçekten kaliteli ve kolay temizliğin kapılarını açar.

Kokusuz,elleri tahriş etmeyen banyo temizliyicilerinde görmeye alışık olmadığınız yumuşacık bir yapısı vardır.Kullanım alanları çok geniş olup.Derzlere zarar vermeden tertemiz yapma özelliğinede sahiptir.

Lavabo,Musluk.Duşa Kabin Camları .İç ve Dış yüzeyleri,WC,Fayans ve Derz araları,Mutfak tezgahı,Yanmış tencere altları,Çelikleri parlatma...gibi kullanım alanı çok geniştir.

Egzama,Sedef,Ellerde yarılma ,kaşıntı ve tahriş ,Ellerde kuruluk ,Koku ..gibi hassasiyetiniz varsa , Huncalife Banyo Wc yi kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

8)LEKE ÇIKARICI

Huncalife Leke çıkarıcı,işini layıkıyla yapan favori ürünlerimden birisi.zellikle benim gibi beyaz perde takıntılarınız varsa,bembeyaz çamaşırlar hoşunuza gidiyorsa, Huncalife leke çıkarıcıyı evinizin birçok ihtiyacında kullanabilirsiniz. Beyaz ya da renkli hiç farketmez ,asla soldurma yapmaz.

Halı ve koltuklarda, duvar silerken, lekeli kıyafetlerinizde, perdelerinizde...güvenle kullanabilirsiniz.

9)YAĞ ÇÖZ

Huncalife Yağ Çöz,mutfaktaki en büyük yardımcınız olucak.Konsantre formülü sayesinde size uzun süre temizlik imkanı sağlarken ,zamandan ve paranızdan da tasarruf etmenizi sağlar.

Sulandırılarak kullandığınızda, fırın, ocak, mutfak dolapları, aspiratör, Ankastre, bulaşıklar, mutfak tezgahı....gibi yağını çözmek istediğiniz tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.

İnanın kullandıkça mutfak tezgahınız, fırınınız, ocağınız, çelikleriniz ... gün geçtikçe daha parlak olamaya başlayacak. Ellerinize ve solunum yollarınıza zarar vermeden,bitkisel formülü sayesinde size kolay ve kaliteli temizlik sağlayacaktır.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ