Huncalife Ek İş Fırsatı sunuyor

Huncalife Ek İş Fırsatı sunuyor

HUNCALİFE EK İŞ FIRSATI

Ek gelir yada İş imkanı mı arıyorsunuz. Kendi işinizi kurmaya bütçeniz mi yetmiyor ? Çalışıyorsunuz fakat kazancınız yeterli gelmiyor mu ? Huncalife sizlere Ek İş imkanı sunuyor ! 

Huncalife, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar. 
Huncalife temsilcisi olarak dermatolojik testleri yapılmış, sağlığa zararlı olmayan ürünleri kullanır ve etrafınızdaki insanlara beğendiğiniz ürünleri önererek gelir elde edebilirsiniz. Sizin gibi ürünlerimizi kullanmayı seven yakınlarınız ekibinize davet ederek Türkiye’nin en çok kazandıran prim sistemine dahil olabilir, kariyer basamaklarını tırmandıkça hayatınızı değiştirecek ödüller alabilirsiniz.
Unutmayın: HuncaLife’ta emek değerlidir ve karşılığı tüm aile üyeleri için iyi bir gelecektir.

Huncalife Ek Gelir Fırsatı

İster evinizden ister işinizden çalışma saatlerini kendinizin belirleyeceği ek bir işe ne dersiniz?
Evet bu işte patron sizsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı alarak başlayacağınız bu iş ile sınırsız kazançlar sizleri bekliyor. %40 satış karı ile %4 den başlayıp %24 de varan prim sistemi , araba , altın , ekstra para ödülleri ile hayallerinize ulaşmak bir adım ötenizde. Yapacağınız iş çok basit kullan tavsiye et kazan.

Bu sistemde 3 şekilde kazanırsınız
* Kendi ürünlerinizi inidirimli alarak
* Tanıdıklarınıza satış yaparak
* Satış ekibinizi kurarak

Ne kadar çok kazanmak istiyorsanız o kadar çok çalışırsınız. Tercih size kalmış.
Ev hanımları mutfak masraflarını çıkarmak için girdikleri bu iş sayesinde iş kadını olarak hayal bile edemedikleri kariyere , taktire ve kazanca ulaştı. Çalışanlar bu iş sayesinde emekliliğini beklemeden istifa ederek sabah 8,00 akşam 8,00 köleliklerinden 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ