Huncalife Gıda Takviyeleri Serisi Multilife Vitamin D

Huncalife Gıda Takviyeleri Serisi Multilife Vitamin D

Takviye edici Gıdalar veya Gıda Takviyesi olarak anılan ürünleri konuşalım bugün. Gıda Takviyesi veya Takviye edici gıda nedir ? Gıda Takviyesi kullananlar genel itibariyle durumdan memnun, bunun yanında doğru ve sağlıklı Gıda Takviye ürünlerini kullanmanın önemli olduğunu da vurgulamamız lazım. Zira kaliteli olmayan Gıda Takviyeleri zararlıdır aşırı kullanım da zararlıdır. Gıda takviyesi üreten firmalar epeyce var. Biz yazımızda kendi temsilcisi olduğumuz Huncalife Gıda Takviyelerinden bahsedeceğiz.

Gıda Takviyesi nedir ?

Takviye denmesinden de anlaşılacağı üzere hastalık veya yetersiz beslenme gibi sebeplerden ötürü vücutta görülen vitamin ve mineral eksikliklerinin takviye edilmesi için üretilmiş hap vb.  türde ürünlerdir.

D Vitamini eksikliği nedir ? D Vitamini Eksikliğinin sebepleri nelerdir ?

Özellikle kış aylarında, gün ışığının yeterli miktarda alınamaması nedeniyle vücudumuzda D  vitamini seviyeleri düşebilir. Ayrıca vegan beslenen kişilerde veya çeşitli ilaçların kullanımı  sonucunda, vücudumuzda D vitamini eksikliği görülebilir. Günümüzde özellikle genç-yaşlı çoğu insanda D Vitamini eksikliği mevcuttur.

Huncalife D Vitamini Gıda Takviyesi içeriğinde neler var ?

multilife-gıda-takviye

Huncalife Multilife D Vitamini Takviye Edici Gıda içeriğinde, D vitaminin vücutta kolay emilimini sağlamak için  zeytinyağı kullanılmıştır. D vitamini yağda çözünen bir vitamindir. Vücutta aktif formuna dönüşerek  kalsiyum ve fosforun vücut tarafından emilimine katkıda bulunur. Böylece kas, kemik ve dişlerin  korumasına yardımcı olur.* D vitamini kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına  katkıda bulunur.”

İçindekiler: Zeytinyağı, Sığır jelatini, Deiyonize su, Gliserin, Kolekalsiferol, (Vitamin D: 25 mcg)

D Vitamini Gıda Takviyesi nasıl kullanılır ?

Günde 1 kez 1’er yumuşak kapsül (softgel )alınmalıdır. Tercihen gün içinde yemekten 1 saat sonra alınır.  11 yaş ve üzeri yetişkinler içindir.

HUNCALİFE KALİTE GÜVENCEMİZ

•NON* GMO ( Genetik olarak modifiye edilmemiş) ürünler
•GMP (İyi Üretim Uygulamaları)
•Son kullanma tarihinde dahi % 100 etiket güvencesi
•Gelişmiş Araştırma Tesisleri
•Radyasyon Kullanılmadan Sterilizasyon
Multilife Gıda Takviyeleri ısıya, neme karşı koruma sağlan cam şişelerde üretilmektedir.
Multilife Gıda Takviyeleri, koruyucu, şeker, renklendirici, tatlandırıcı içermez.

 

1 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ