Huncalife Kuru ve Hassas Ciltler İçin Günlük Bakım Seti

Huncalife Kuru ve Hassas Ciltler İçin Günlük Bakım Seti

Kuru ve Hassas Ciltler için 3 farklı üründen oluşan önerilerimiz. Kuru ciltler için Krem, Kuru ciltler için Temizleme sütü, Kuru Ciltler için Tonik.

HUNCALİFE HYDRO RECOVERY YATIŞTIRICI YÜZ KREMİ 

huncalife-recovery-krem

Cildin kaybettiği nemi kazanmasına yardımcı  olurken, cildinize yumuşaklık ve canlılık hissi  vermeyi destekler. Kolay emilimi sayesinde cildinizi  beslemeyi amaçlar.

Kullanım: Yüzünüzü, cilt tipinize uygun  temizleme jeli ya da sütü ile yıkayıp, yüzünüzün  PH’ını dengelemek için tonik sürünüz. Temiz  cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak  kremi uygulayınız. Diledikçe tekrarlanabilir. Etkili  bir sonuç için düzenli kullanınız.

HUNCALİFE RECOVERY TEMİZLEME SÜTÜ

huncalife-temizleme-sutu

Gözenekleri  derinlemesine  temizlemeye ve  arındırmaya yardımcı  olur. Cildi nemlendirmeyi  destekler. 

Kullanım: Ürünü bir  pamuk yardımıyla tüm  yüz ve boyun bölgenize  uygulayınız. Ardından bol su ile iyice durulayınız. Cilt  tipinize uygun  nemlendiriciyi sürünüz.

HUNCALİFE HYDRO RECOVERY YATIŞTIRICI TONİK

Cilde rahatsızlık vermeden  cildinizin temizlenmesine yardımcı  olur. Hafif kokusu ile enerji verir.

Cildi daha sağlıklı ve parlak  yapmaya yardımcı olurken, ferahlık  ve tazelik hissini destekler.

Kullanım: Cilt tipinize uygun  yüz temizleyicisiyle cildinizi  temizleyiniz, suyla durulayıp  kuruladıktan sonra toniği bir  pamuk yardımıyla tüm yüz ve  boyun bölgenize uygulayınız.

Huncalife tarafından üretilen kuru ve hassas ciltler için krem önerilerini yabana atmayın. Kuru ciltler için Doğal nemlendiricler içeren bu ürünler gerçekten harika. Deneyin asla pişman olmayacaksınız. Soru ve görüşleriniz için yorum yazabilir veya alttaki resme tıklayıp direkt olarak whatsapp üzerinden ibze ulaşabilirsiniz.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ