Huncalife Fiyatları, Modelleri ve ürünleri burada diyenlere

Huncalife Fiyatları, Modelleri ve ürünleri burada diyenlere

HUNCALİFE ÜRÜNLERİ, MODEL VE FİYATLARI

HUNCALIFE modelleri ve ürünleri, en uygun fiyatlar ile bizde diye reklamlar internet ortamında dolanmakta. Slogan yazmak elbette kolay. En ucuz Huncalife ürünleri burada ! buna örnek. Bu reklamlar internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerine ait. Siz bir ürün arıyorsunuz veya bir ürünün fiyatını öğrenmek istiyorsunuz Google arama yaptığınızda muhtemelen sizi bu tarz sitelere yönlendiriyor. Sizde buralardan alışveriş yaptığınızda kazançlı çıktığınızı düşünüyor olabilirsiniz. İşte tam burada size ufak bir tavsiyemiz olacak. Sizlere en uygun fiyattan ürün satttığını söyleyen e-ticaret sitelerindeki fiyatları bir kenara not edin sonrasında sitemizdeki kataloglar bölümünden ürün fiyatlarını inceleyin veya bizlere iletişim sayfamızdan mesaj atarak ulaşın ve dilediğiniz ürünün fiyatını üye olursanız kaç lira olacağını ( ki biz Huncalife üyesi olmanızı öneriyoruz % 40 daha avantajlı veya kar marjı diyelim biz buna satın alma şansınız var ) veya üye olmadan kaç liraya satın alabileceğinizi size iletelim. Sonra bir kıyaslama yapın ve aradaki farkı görün.

Bir örnek vermem gerekirse ismi bende saklı kalsın bahsi geçen ve en tnaınmış e-ticaret sitelerinden birinde X ürünün fiyatı 27,90 olarak belirlenmiş. Bahsi geçen ticaret sitesinde 50 tl ve üzeri siparişler için kargo bedeli alınmıyor. Ve yine an itibariyle sadece bu ürünü aldığınızı düşünürsek 4,90 tl kargo bedeli fiyata yansıtılıyor. Kapıda ödeme seçeneği mevcut değil. Ana ekranda Kredi kartına taksit yapılacağı yazılsa da ödeme kısmına geçince taksit yapılmadığı belirtiliyor. 

Bu ürün Huncalife üyesi olduğunuzda size 28,56 tl ye geliyor. Başka bir ürün almazsanız Kargo bedeli an itibariyle 10,50 tl. Sadece bu açıdan bakarsanız ticaret sitesinden almak size mantıklı gibi görünebilir. Fakat burdan sonrasını dikkatle okuyun. Huncalife üyesi olarak toplamda 80 tl sipariş girdiğinizde Kargo bedeli ödemezsiniz. 80 tl sipariş vermek istemiyorum derseniz 2 farklı seçenek var. 

  1. Sadece X ürünü sipariş edersiniz ve Ödeme ekranında Kargo sıfırlama ürünlerinden birini seçerek Kargoyu ücretsiz hale getirebilir ve Parfüm,deodorant,kozmetik,şampuan vb. evinizde güvenle kullanabileceğiniz bir ürünü de bu şekilde almış olursunuz. 
  2. Kapıda nakit ödeme yöntemini seçerseniz +3 TL Kargo Şirketi işlem ücreti alıyor.

Ve bence en önemlisi firma ile doğrudan muhatap sizsiniz. Ürünle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamanız, ürün iadesi vb. durumlar için bizzat firma ile veya Sponsorunuz ile iletişime geçebileceksiniz. Bir ürün iadesi için 40 farklı takla atmak durumunda kalmayacaksınız. Ürünü kaynağından almış olacaksınız. 
Bu ve benzeri konularda sorularınız için bizimle İLETİŞİM Sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN HUNCALİFE ÜYESİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ