Huncalife Üyelik İşlemleri | Huncalife Temsilci Kaydı nasıl olur ?

Huncalife Üyelik İşlemleri | Huncalife Temsilci Kaydı nasıl olur ?

Huncalife Üyelik İşlemleri | Huncalife Temsilci Kaydı nasıl olur ?

Huncalife Üyelik için kararınızı verdiniz fakat Huncalife 'a  Üyelik nasıl yapılacak bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere nasıl üye olacağınızı anlatmaya çalışacağız. En baştan belirtelim biz sizi ekibimizde görmeyi arzu ederiz ve Sponsorunuz olarak sizlere her daim yardımcı olacağımızı garanti ederiz. Şimdi geçelim anlatıma...

NASIL HUNCALİFE ÜYESİ OLURUM ?

 Huncalife Resmi sitesinden Hemen Huncalife üyesi olabilirsiniz. Fakat bu üyelik tercihinde sistem sizi rastgele bir sponsor altına üye yapar. 24 saatlik süre içinde isterseniz sponsor değiştirebilirsiniz. Sponsor sizi üye yapan kişidir, kısaca liderinizdir. Takdir edersiniz ki liderinizi tanımanız, bilmeniz sizin için artı bir avantajdır. Dilediğiniz zaman irtibat kurabileceğiniz, sorunlarınızda size yardımcı olacak, gerektiğinde bire bir görüşebileceğiniz bir lider hiç tanımadığınız bir liderden hiç şüphesiz daha iyidir. İşte biz bu yüzden açmış olduğum web sitemizle, facebook,instagram ve youtube kanallarımızla ve tüm bunların yanında üye olmanız halinde dahil olacağınız whatsapp grubumuzla her daim yanınızda olacağımız için sizi kendi ekibimizde görmeyi istiyoruz. 

HUNCALİFE TEMSİLCİ KAYDI NASIL YAPILIR ?

İlk olarak sitemizin üst menüsünde bulunan HEMEN ÜYE OL linkimize tıklayınız. Bu sayfamız doğrudan Resmi Huncalife sitesinin Temsilci kayıt sayfasını açmaktadır. İlaveten Sponsor olarak Arzu Fidan seçilmiş olarak gelecektir. Karşılaşacağınız ekran aşağıdaki resimde verdiğim gibi bir ekran olacaktır.

Burada istenilen bilgileri tam ve eksiksiz olarak doldurmalısınız. Adres bilgilerinizi açık ve anlaşılır olarak girmelisiniz çünkü ürün teslimatında problem yaşamak istemezsiniz. Çoğu Yeni üyemiz niçin T.C. Kimlik numarasının istendiğini soruyor. Bunun birinci sebebi Mükerrer kayıtların önüne geçmektir. Bu bilgi olmadığında ürün siparişlerinden tutun, prim hak kazanımına kadr pek çok konuda karışıklıklar olacaktır. Bir diğer husus ise kanunen satılan ürünlerin faturalandırılması zorunludur ve sizin gerçek bir şahsı temsil ettiğiniz Mernis kimlik sorgulaması yoluyla yapılıp teyid edilir. 18 Yaşından küçük iseniz zaten kayıt olamıyorsunuz tekrar hatırlatmış olalım. İşte kayıt ekranı ve söylememiz gerekenler bu kadar. Aslında 1 dakika bile sürmeyecek bir işlem. 

Gerek yakın çevremizde gerek internet ortamında ülkemizde yaşanan onca acı tecrübeden sonra insanlar haliyle bir firma ile çalışmaya, üye olmaya korkar oldu. Huncalife kesinlikle Üyelerini alışveriş yapmaya zorlayan,aylık belli bir limite ulaşmanızı dayatan bir firma değildir baştan belirteyim bunu.

Üye olduğumda ne olur ? Herhangi bir Ücret ödeyecek miyim ?

huncalife-uye-kayit

Kesinlikle hayır. Üye olduğunuzda hiçbir ücret ödemezsiniz, herhangi bir aidat yoktur, üyelik bedeli yoktur.  Ürün satın almak isterseniz dilediğiniz ürünleri sepetinize eklersiniz ve Temsilci olmanız dolayısıyla ürünleri %30 ve %45 'e varan Kar Marjı olarak belirlenmiş oranda indirimlerle satın alabilirsiniz. Ve yine Yeni Üye olmanız sebebiyle sadece 1 defaya mahsus olarak Tanıtım Paketi olarak belirlenmiş seçkin ürünlerden oluşan Ürün pakedini çok indirimli bir fiyattan satın alabilirsiniz. 

Hiç Ürün Siparişi vermezsem ne olur ?

İlk başta 2 Aylık süre içinde 1 defa ürün sipariş ettiğinizi varsayalım. Bu durumda o siparişinize binaen Sipariş tarihinizden itibaren 6 aylık süre boyunca üyeliğiniz aktif olur. Başka bir Sipariş girmezseniz üyeliğiniz otomatik olarak sistemden düşülür. Başka bir üyelik iptal işlemi yapmanıza gerek yoktur.

Şayet hiç Sipariş vermezseniz sadece üye olup hiç ürün almazsanız diyelim üyeliğiniz 2 ay boyunca aktif olur sonrasında sistemden kaydınız düşer.

Umarım bilgilendirici ve istifade edeceğiniz bir yazı olmuştur. Lütfen yorum yazmayı varsa sorularınızı sormayı unutmayınız. Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.

Bu yazımızda cevabını bulduğumuz sorular :

huncalife üyelik, huncalife üyelik iptali, huncalife üyelik şartları, huncalife üyelik ücreti, huncalife üye ol, huncalife üye olmak istiyorum, huncalife yeni üye hediyeleri, huncalife nasıl üye olunur, huncalife nasıl üye yapabilirim, huncalife üyelik iptali nasıl yapılır,
huncalife üye olmak, huncalife üyelik silme, huncalife uyelik sartlari, huncalife temsilci üye girişi, huncalife yeni üye, 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ