Huncalife Naturilies Misvak Özlü Diş Macununu severek kullanacaksınız

Huncalife Naturilies Misvak Özlü Diş Macununu severek kullanacaksınız

HUNCALİFE NATURİLİES MİSVAK ÖZLÜ DİŞ MACUNU

Misvak Özlü Diş Macunları piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün. Fakat biz sizlere tamamen yerli üretim ve yerli marka olan Huncalife Naturilies Misvak Özlü Diş Macunu ‘nu tavsiye ediyoruz. Kesinlikle severek kullanacaksınız.

NEDEN MİSVAK ÖZLÜ DİŞ MACUNU KULLANMALIYIM ?

Çünkü; Naturilies Misvak Özlü Diş Macunu Antiseptik özelliğe sahiptir. Ağız kokusunu giderir, diş çürümelerini engeller ve diş etlerini güçlendirir.
Ağız ve Diş sağlığınızı Doğal içerikli formülünde bulunan Yeşilçay, Ekinezya ve Adaçayı ile korur. Diş minelerinize zarar vermeden parlaklık kazandırır. Formülündeki Okaliptus ve Extra Nane aroması ile ferah bir nefes sağlar. Florür içermediği için vücudunuzda florür birikmesine ve onun zararlı etkilerine maruz kalmanızı önler.

HUNCALİFE MİSVAK ÖZLÜ DİŞ MACUNU ZARARLI KİMYASALLAR İÇERMEZ

HuncaLife Naturilies Misvak Özlü Diş Macunu içeriğinde;

✿✿✿  Sodyum Florür
✿✿✿  Probilen Glikol
✿✿✿  Formaldehit
✿✿✿ Gıda Boyası
✿✿✿ Paraben
✿✿✿  Triklosan İÇERMEZ !
Unutmayın!…
Yutulması halinde sağlığımız için son derece tehlikeli olan bu ürünleri içeren Diş Macunlarını kullanırken bir kere daha düşünelim. Hem kendi hemde ailenizin sağlığı için kullandığımız ürünlere dikkat edelim.
Naturilies Misvak Özlü Diş Macunu
Sizlerde  Ücretsiz bir şekilde Huncalife üyesi olarak ürünleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. İsterseniz çevrenize kullanıp memnun kaldığınız ürünleri tavsiye ederek gelir elde edebilirsiniz. Bilgi ve iletişim için yorum yazabilir veya altta bulunan resme tıklayarak Whatsapp'tan bize mesaj atarak ulaşabilirsiniz.
 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ