Huncalife nedir? Huncalife üyeliği neler kazandırır ?

Huncalife nedir? Huncalife üyeliği neler kazandırır ?

HUNCALİFE NEDİR ?

Huncalife nedir ? gerek internet ortamında gerek gerçek hayatta sıklıkla karşılaştığımız bir soru. Ürünlerimizden bahsettiğimizde bu sorunun muhatabı oluyoruz genel olarak. Bu yazımızda Huncalife nedir ? kısa ve öz olarak anlatmaya çalışalım o halde.

 

HUNCALİFE HANGİ ÜLKENİN MALI ?

Huncalife ülkemizde en köklü kozmetik firmalarından birisi olan Hunca Kozmetik'in 2013 yılında HuncaLife ismiyle doğrudan satış dünyasına adım attığı network koludur diyebilirim. Kısa ve öz olarak Huncalife nedir ? sorusunun cevabı budur. Peki bu kadarı tanımaya ve anlamaya yeter mi Huncalife 'ı ? Elbette yetmez.

HUNCA KOZMETİK

Hunca Kozmetik 1950 yılında kurulmuş olan bir firma. Dikkat ediniz 5-10 yıllık genel geçer bir firmadan bahsetmiyoruz. Koskoca 69 yıllık bir maziden bahsediyoruz. Ülkemizin yakın dönemde yaşadığı gibi nice ağır ekonomik krizlere rağmen, ayakta kalmayı başarmış dahası her daim büyümeye devam etmiş, ürün çeşidini sürekli arttırmış, kalite belgelerini, sertifikalarını almış, çalışan sayısı sürekli artmış, ürettiği ürünlerde  sıfıra yakın iade oranıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmuş Hunca firması...

69 yıl önce Adnan Hunca tarafından kurulan Hunca Kozmetik;Ortadoğu ve Balkanların en büyük kişisel bakım ürünleri üretim tesislerine sahiptir. Huncalife 2 binden fazla farklı ürün üretiyor. Hunca Balsam ile başlayan markalaşma süreci ise Jagler, Caldion, She gibi Türk tüketicisinin yakından tanıdığı markalarla devam ediyor. Aslında türk Halkı Hunca firmasıyla çok uzun yıllardır içli dışlı desek ynaılmış olmayız. zira bugün bi Jagler Parfümü, Caldion ve She marka parfümleri neredeyse bilmeyen yok gibidir.

hunca-kozmetik-huncalife

HUNCALİFE İLE BAŞLAYAN DOĞRUDAN SATIŞ SÜRECİ

Hunca Kozmetik olarak başlayan serüven 2013 yılında yeni bir hamle yapıyor ki işte ben bu yüzden Huncalife gerçekten takdir ediyorum. Ülkemizde yabancı menşeli pek çok firma cirit atarken ve piyasada adeta ev kadınlarımızın emeğini yok denecek kadar az diyebileceğimiz düşük primlerle sömürürken Huncalife artık bu piyasada bende varım diyor. Huncalife Ek İş isteyen için imkan, tüm vaktimi değerlendirir ve enerjimi bu işe harcarım diyenlere tek iş ve gelir kapısı oluyor. Nedir bu ek iş nasıl kazanacağız ? diyorsanız şu yazımızı mutlaka okuyunuz.

Huncalife  ile nasıl para kazanırım ? Huncalife Kazanç planı  

Bu süreçle ilgili olarak Huncalife yönetim Kurulu Başkanı Tuncer HUNCA : "Huncalife markasıyla ağırlıklı olarak dünyaca tanınmış markaların da rekabet ettiği doğrudan satış sektörüne girdiklerini söyledi Hunca, "Huncalife, yüzde 85'ini kadınların oluşturduğu 100 bine yakın temsilcisiyle kadın-erkek parfümleri ve deodorantları, renkli kozmetik-makyaj grubu, cilt bakım, kişisel bakım (kremler, diş macunu vb.), saç bakım, temizlik ürünleri (ev temizliğine dair tüm ürün çeşitleri), erkek bakım, bebek bakım ürünleri, tekstil ürünleri, takı ve aksesuar olarak 10 farklı ürün kategorisinde tüketicilerinin ihtiyaç ve beklentilerine cevap veriyor" dedi. Hunca, "Aylık kampanyalar belirleyerek hazırladığımız kataloglarla tüketicilerimizi uygun fiyatla kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz. Bağımsız temsilciler, kendileri için çalıştıklarından her türlü satış taktiği, pazarlama planı, promosyon aktivitelerini kendileri oluşturup takımlarını yönetiyorlar" dedi.

HUNCALİFE'TA HER TEMSİLCİ BİR İŞLETMEDİR

100 bin mikro işletme...

Tuncer Hunca, "Huncalife şemsiye markası altında 2013 yılından bu yana doğrudan satış sektöründe hizmet veriyoruz. Kişisel etkileşimin yoğun olduğu doğrudan satışta fonksiyonel ürünlerin satışı kolaylaşmaktadır. Çünkü ürünlerin anlatılması, hatta denenmesi ve uygulanması gerekebilir. Bu doğrudan deneyim ve yüz yüze iletişim biçimi, doğrudan satışı perakendeden ayıran en önemli özelliklerden biridir" şeklinde konuştu.

Evet şimdi bu söylenenleri birlikte değerlendirelim isterseniz. Bugün bir işyeri açmayı planladığınızı düşünün. Acaba ne kadar sermaye lazım olur ? Ben maddeler halinde yazayım siz kendi muhitinize,yaşadığınız şehre göre bir maliyet hesabı değerlendirmesi yapın isterseniz.

 • İş yeri Kirası
 • İş yeri için vitrin, raf vb. iç kısım iskelet yapısı
 • İş yeri açabilmek için gerekli Ruhsat vb. işlemler
 • Her ay düzenli olarak Bağ-Kur prim ödemesi
 • İşçi çalıştıracaksanız Asgari Ücret+sigorta
 • İş yerinin Elektrik, Su, İnternet, Telefon, Isınma giderleri
 • Günlük Yemek masrafları
 • Aylık ödeyeceğiniz Vergiler
 • Tabela vb. dış dizayn için yapılacak harcamalar

bunlar şu an aklıma gelenler. Elbette bunların dışında da farklı konularda epeyce bir gider listesi çıkacaktır. Amanın bunca gider listesi hazırladık ama daha iş yerimizin içine tek bir ürün koymadık. Birde iş yeri durumuna göre içini ürünle dolduracaksınız tahminen kaç bin liralık ürün ihtiyacınız varsa o tutarı da bi zahmet ekleyin. Bu liste size 3 aşağı 5 yukarı tahmini bir tutar verecektir. 

Diyelim ki iş yerimizi açtık. Buranın tutulması müşterilerle dolması yaptığımız harcamaları denkleştirip kazanca geçmemiz ne kadar zaman alacaktır...

Tüm bunları değerlendirdiğimizde özellikle ev hanımlarımız için Huncalife'ın sunduğu bu avantaj gerçekten kaçırılmamalı. Huncalife üyesi oluyorsunuz. Ürün alma zorunluluğu yok. Dilerseniz evinizin ihtiyaçlarını Huncalife güven ve kalitesiyle alıyorsunuz dilerseniz ben bu işten kazanç elde ederim deyip eşinize, dostunuza,çevrenize kullandığınız ürünlerin kalitesini anlatıyorsunuz. Sosyal medyayı zaten kullanıyorsunuz. Ürünleri bu mecralarda tanıtıyorsunuz. Şayet anlıyorsanız bizim yaptığımız gibi bir site yapıp sizden çok çok uzaklarda olan insanlara ulaşabiliyorsunuz. İmkanlar o kadar geniş ki...

Baktınız bu işte iyisiniz Huncalife Kazanç planını dikkatle inceleyip kariyer basamaklarını tırmanabilirsiniz. Bu yetmiyor elde edeceğiniz seviyelerle ücretsiz tatil fırsatlarından Huncalife Araç Planı ile araç kullanım hakkına çok güzel imkanlar elde edebiliyorsunuz.Pazarlayabileceğiniz kadar ürünle evinizden çok ciddi meblağlarda prim kazanma şansınız var. Vazgeçmek istediğinizde yine sıkıntı yok istediğiniz an bırakabileceğiniz bir sistem.

Son söz olarak bu yazımızda Huncalife nedir sorusunun cevabını bulduğunuza inanıyoruz. Yazımızı buraya kadar okumuşsanız hemen alt kısımdan değerli görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. 

Sitemizin üst kısmında bulunan menülerden Huncalife Üyelik linkine tıklayarak bizim ekibimize katılabilirsiniz. Whatsapp bilgilendirme grubumuza katılıp tecrübelerimizden istifade edebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için İLETİŞİM menümüzden bize yazabilirsiniz.

1 YORUMLAR

  Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ