Huncalife Referans numaramı nasıl öğrenirim

Huncalife Referans numaramı nasıl öğrenirim

HUNCALİFE REFERANS NUMARAMI NASIL ÖĞRENİRİM ?

Bu yazımızda Huncalife Referans numaranızı nasıl öğreneceğinizi anlatacağız. Daha önce Nasıl Huncalife Temsilcisi olunur başlıklı yazımızda huncalife üye olma adımlarını anlatmıştık. Sonrasında ise Resmi web sitesine Huncalife üyelik girişi nin nasıl yapılacağını anlatmıştık.

HUNCALİFE REFERANS LİNKİ NE DEMEKTİR ?

Dilerseniz ilk olarak Huncalife Referans linki nedir ve ne işe yarar ? sorusunun cevabını verelim. Referans linki Resmi Huncalife web sitesine üye olduğunuzda sizin için tanımlanmış size özel davet kodunuz şeklinde çalışan bir link adresidir. Özetle size tanımlanmış bu linki insanlarla paylaştığınızda insanlar o adrese tıklarlar ve üyelik kayıt formuna ulaşırlar. Bu üyelik kayıt formunda Sponsor olarak sizin isminiz yazar. Dolayısıyla Yeni üye olan kişi bu link yoluyla kayıt olduğu vakit otomatik olarak sizin Ekibinize katılmış olur ve sizde o kişinin Sponsoru olursunuz.

HUNCALİFE REFERANS LİNKİMİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM ? 

huncalife-referans-linki-nasil-ogrenilir

Resimde gördüğünüz gibi Huncalife Resmi web sitesine giriş yaptığınızda karşınıza böyle bir ekran geliyor. bu ekranda Sol üst kısımda oklarla gösterdiğimiz gibi "KİŞİSEL BİLGİLER" linkine tıklıyorsunuz.

Şimdi sırada karşımıza gelecek olan ekran :
huncalife-referans-linki

Resimde kırmızı çerçeve içine aldığımız alan size özel Referans linkinizdir. Bu linki mouse sol tuşla seçip kopyalayabilir ve dilerseniz facebook vb. sosyal ortamlarda dilersenizüye yapmak istediğiniz kişilere whatsapp-messenger vb. şekilde link olarak gönderebilirsiniz. Yeri gelmişken henüz üye olmadıysanız buraya eklediğimiz referans linkimizle bizim ekibimize katılabilirsiniz.

 Bol Huncalife'lı günler diliyoruz.

http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=44452d50-2240-4769-980c-f1cb08cd418b

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ