Huncalife Sıkılaştırıcı, Selülit ve Vücut Çatlakları için Bakım Serisi

Huncalife Sıkılaştırıcı, Selülit ve Vücut Çatlakları için Bakım Serisi

HUNCALİFE SIKILAŞTIRICI, SELÜLİT VE VÜCUT ÇATLAKLARI BAKIM SERİSİ

Huncalife Vücut Bakım serisinde,özellikle bayanların artık zorunlu ihtiyaç haline gelen sıkılaşma ihtiyaçlarını karşılayabilecek mükemmel bir seri. Bu seri Sıkılaştırıcı, Selülit ve çatlaklar için doğal çözümler ve mükemmel bir takviye.

Cildinizde kullandığınız kozmetik ve temizleyicilerin bir etkisi vardır ve organik cilt bakım ürünlerini seçerek asit bariyerinizi koruyabilirsiniz. Dengeli pH seviyeleri, cildinizin nemi düzgün bir şekilde muhafaza etmesini sağlar.

En iyi doğal cilt bakım ürünlerini seçmenin yanı sıra, cildinizin pH seviyelerini dengelemek, genel sağlık üzerinde odaklanmayı gerektirir. Beslenmeniz hakkında akıllı kararlar vermek, tüm farkları ifade edebilir. Şeker, et, süt ürünleri, maya, işlenmiş tahıllar, kafein ve alkol tüketirken vücudunuzda asit oranı artar. Beklenmedik bir burkulma, bükülme gibi durumlarda limon ve greyfurt gibi asitli turunçgilleri yediğinizde vücudunuz daha alkali hale gelir. 

Dengesizliği riske atmak yerine, havuç, avokado, brokoli ve domates gibi antioksidanlarda yüksek gıdaları tercih edin.

Sağlıklı, dengeli bir cilt  için doğal yiyecekleri seçmeye özen gösterin. Doğal gıdaları doğal cilt bakım ürünleriyle birleştirdiğinizde sonuçları seveceksiniz !

HUNCALİFE VÜCUT BAKIM SERİSİ NASIL KULLANILIR ?

  • Vücutta kilo alıp vermeden kaynaklı sarkmalar,çatlaklar oluşmuşsa,
  • Selülit oluşmuşsa yada selülite meyilli bir vücut yapınız varsa,
  • Hamilelik veya hamilelik sonrasında karın çatlaklarınız ve yırtılmalarınız varsa,
  • Sarmış kollar ,bacaklar yada göğüsleriniz varsa.
  • Daha sıkı ve pürüzsüz bir vücut istiyorsanız,

İşte bu ve buna benzer bir çok sıkılaşma ihtiyacı için, Huncalife sıkılaştırıcı ve vücut onarıcı kremlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

HUNCALİFE VÜCUT BAKIM SERİSİ (pH DENGELİ)

1)BİOTEN PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ KREM

2)BİOTEN BÖLGESEL İNCELTİCİ VE SIKILAŞTIRICI KREM

3)BİOTEN ÇATLAK KARŞITI BESLEYİCİ YAĞ

4)JOJOBA KREM

5)AYNI SEFA KREM

1)BİOTEN PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ KREM

*Alchemilla Vulgaris(Aslan Pençesi Yağı): Sıkılaştırıcı etkisiyle vücudunuzun forma girmesine yardımcı olur.

*Camellia Sinensis(Yeşil çay, siyah çay, ve oolong çayı farklı oksidasyon seviyelerinden geçirilerilerek üretilen bir bitkidir): Ciltte uyarıcı, sıkılaştırıcı, yağ yakıcı ve pürüzsüzleştirici etki edilmesine yardımcı olur.

 

2)BİOTEN BÖLGESEL İNCELTİCİ VE SIKILAŞTIRICI KREM

*Yağ yakımına yardımcı olduğu bilinen L-Carnitine(yağ yakımını hızlandırıcı) içerikli formülasyonu ile cildin kolojen yapısının yenilenmesini ve güçlenmesini amaçlar. Düzenli kullanımda pürüzsüz ve fit görünümü hedefler.

 

3)BİOTEN ÇATLAK KARŞITI BESLEYİCİ YAĞ

*İçeriğindeki A ve E Vitamini ,Tatlı badem, avokado ve fagopyrum esculentum (yani karabuğday bileşiminde yüksek düzeyde protein, diyet lif, vitamin, mineral madde, temel çoklu doymamış yağ asitleri, rutin ve quercetin gibi antioksidanları içerir. )  ile cilde ihtiyacı olan nemi sağlamaya yardımcıdır.

Ciltteki kilo değişimi ile oluşan kusurlu, kuru görünümü , pürüzüsüz ipeksi bir görünümle değiştirmeyi hedefler.

4)JOJOBA KREM ve AYNI SEFA KREM

Huncalife Bakım ürünlerini kullanırken Jojoba kremi ve Aynı Sefa kremi cildi onarmada ve pürüzsüzleştirmede ve de sıkılaştırmada destekleyici kremler olarak kullanılır.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ