Huncalife Temsilci Girişi

Huncalife Temsilci Girişi

HUNCALİFE TEMSİLCİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR ?

Huncalife Temsilci girişi yapabilmek için yapmanız gerekenler: Huncalife üyesi olarak aynı zamanda Huncalife Temsilcisi olursunuz. Artık size özel bir temsilci numaranız ve sisteme giriş yapabilmek için bir giriş şifreniz vardır. Huncalife'tan ürün siparişi verebilmek, Alt ekibiniz için Yeni üye kaydı yapabilmek, Fırsat ve Kampanyaları görüntüleyebilmek, Katalogları inceleyebilmek ve ayrıntılı raporlara ulaşabilmek için sisteme Temsilci olarak Giriş yapmanız gerekir. İlk olara BURAYA tıklayıp Huncalife Şirket Sayfasına gidin ve sağ üst kısımdan Giriş linkine tıklayın. Şirkete üye olduktan sonra size sms-kısa mesajla iletilen Temsilci numaranızı kırmızı çerçeve ile belirttiğimiz alana girmelisiniz. Şayet Temsilci numaranız kısa mesaj olarak gelmediyse Telefonunuz Bilgi Servisine açık değildir. Bu durumda direkt olarak Şirketi (0 850  333 20 30) veya sizi Üye olarak kaydeden sponsorunuzu arayarak da Temsilci numaranızı öğrenebilirsiniz. Şifreniz ise ilk üyelikte T.C. Kimlik numaranızdır. Dilerseniz ilk girişten sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Sizi herhangi bir Sponsor üye olarak kaydetmemişse Huncalife Sponsoru belirlemek için 24 saat süreniz var. En güncel kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak ve yaşadığınız sorunlara hızlı çözüm bulabilmek adına ekibime katılmak isteyebilirsiniz. Şayet ekibime katılmak isterseniz üst kısımda verdiğimiz Şirket numarasını arayıp Arzu Fidan 'ı Sponsor olarak seçmek istiyorum demeniz yeterli.
Henüz üye değilseniz sitemizin üst kısmına bulunan Hemen Üye Ol yazan Huncalife Üyelik linkine tıklayıp (Sponsorunuz Arzu fidan olarak otomatik seçilidir) ekibime katılabilirsiniz.

huncalife-temsilci-giris-ekrani

1 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ