Huncalife Temsilcisi olmak

Huncalife Temsilcisi olmak

HUNCALİFE TEMSİLCİSİ OLMAK

Bu yazımız Huncalife Temsilcisi olmak noktasında kararsız olan veya karar aşamasında olanlara yönelik olacak. Huncalife Temsilcisi olmanın kısa ve özet bir tanımıyla size kazandıracağı artıları anlatacağız.

HUNCALİFE bünyesinde olmak

HuncaLife ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. HuncaLife, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.

HuncaLife temsilcisi kimdir?

HuncaLife sistemine katılmış, HL ürünlerini kullanan ve tavsiye edip bu sistemden para kazanan serbest bir girişimcidir.

HuncaLife sponsoru / lideri kimdir?

Sizi HuncaLife sistemine dahil eden kişiye verilen ünvandır. Örneğin; 'Arzu Fidan benim liderim/sponsorum.'

HuncaLife'da nasıl temsilci olabilirim?

Bir HuncaLife sponsoru aracılığı ile TC kimlik numaranızı vererek,
Resmi web sitemiz üzerinden HuncaLife Başvuru Formu’nu doldurarak,
Müşteri Hizmetleri hattımızı arayıp, TC kimlik numaranızı vererek HuncaLife temsilcisi olabilirsiniz.

Bu 3 Yöntemden benim sizlere tavsiyem 1. seçenek olan bir Sponsor aracılığıyla üye olmanızdır. Çünkü Temsilcilik önemlidir ve ekip işidir. Huncalife Sistemini bilen, Ürünleri tanıyan, sizi yönlendirip tavsiyeleriyle size moral motivasyon sağlayacak ve her daim kendisine ulaşabileceğiniz bir Temsilci sizi daha ileriye taşıyacaktır. Dolayısıyla ben sizleri ekibime katılmaya davet ediyorum. Gerek web sitemden, gerek whatsapp iletişim hattı, facebook ve instagram sayfalarımızdan gün boyu ulaşabileceğiniz, sorunlarınızı çözüp, sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir lider olarak gelin hep birlikte kazanalım diyorum. Dilerseniz sitemizin üst kısmında bulunan HEMEN HUNCALİFE ÜYESİ OL bağlantımızdan Sponsorunuz olarak Arzu Fidan seçili durumdadır üye olabilirsiniz. Bu üyelik direkt olarak kendi bilgilerinizle Huncalife sistemi üzerinden gerçekleşecektir. Dilerseniz İLETİŞİM sayfamızdaki Formu doldurup sizinle iletişime geçmemizi isteyebilir ve üyeliğinizi biz başlatabiliriz.

*18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?

Sistemde kayıt oluşturduktan sonra temsilciliğiniz aktif duruma gelir. Dilediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?

HuncaLife temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği sponsor altına kayıt olabilir. Eğer temsilci kayıtlarında mevcut sponsoru yok ise, şirketin atadığı sponsor altına kayıt olup faaliyetlerini sürdürebilir.

Sponsor değişikliği yapabilir miyim?

Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde müşteri hizmetleri departmanımıza başvurarak sponsor değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Huncalife şirket ilkeleri kitapçığını inceleyiniz.

HuncaLife temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

Hiç sipariş verilmediği takdirde 3 ay, sipariş verildiği durumda ise 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen temsilcilerin, müşteri hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile temsilciliğine son verilebilir. Tekrardan HuncaLife sistemine dahil olmak istenirse 6 ay beklemek gerekmektedir.

HuncaLife ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimiz, HuncaLife temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Size en yakın bölgede bulunan HuncaLife temsilcisi ile görüşerek, müşteri olarak tüm siparişlerinizi ona verebilir ya da sistem üzerinden HuncaLife temsilcisi olup ürünlerimizi %45 e varan kazanç fırsatı ile satın alabilirsiniz.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ