Huncalife Üyesi olun | Huncalife Üyelik ile kazanacağınız 10 Avantaj

Huncalife Üyesi olun | Huncalife Üyelik ile kazanacağınız 10 Avantaj

Huncalife Üyelik ile kazanacağınız 10 Avantaj

Huncalife Üyeliği ile Bitkisel, doğal ve kaliteli Ürünleri daha uygun fiyata alabilir, bunun yanında Huncalife dünyasının sunduğu pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Sizleri Huncalife Ailemize katılmaya davet ediyoruz. Halihazırda Online network ile tanışmış hatta başka bir firma ile çalışmakta olabilirsiniz. Sağlıklı ürünler kullanmak isteyen ve bu konuda araştırma yapan biri olabilirsiniz. Benzer sebepleri çoğaltmak mümkün. Netice itibariyle sitemizde bu yazıyı okumaktasınız. Bu yazımızda Huncalife ailesine ister üye olup avantajlı fiyatlarla ürün satın almak isteyenler ister sağlıklı ürünler kullanırken çevreme tavsiye edeyim ve prim kazanayım diyenler olsun hepsi için 10 Etkili sebep nedir ? sunmaya çalışacağız.

 

10 Etkili sebep - Neden Huncalife Üyesi olmalıyım ?

 1. %100 Yerli sermaye ile kurulan
 2. Parfüm kategorisinde pazar lideri olan
 3. Türkiye’nin en yüksek primini veren
 4. Katalog satışı üzerinden %40 kazanç sağlayan
 5. İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten
 6. Yurtiçi ve Yurtdışın da geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip
 7. Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren
 8. Miras bırakılabilen
 9. Doğrudan satış derneğine üye olan tek Türk firmasıdır.
 10. En kolay Araba kullanım hakkı elde edeceğiniz firma olması

Bir Firma düşünün...

Bu firma Yerli Sermaye ile kurulmuş ve Yerli üretim için seferber olmuş. 60 Yıllık Köklü bir geçmişe sahip olsun. Yurdumuzun insanına kurduğu üretim tesislerinde iş ve ekmek kapısı açsın. Yetmedi Helal Sertifikası ve Kalite Belgeleriyle piyasada satılmakta olan ve içeriğinde onlarca zararlı kimyasal bulunan ürünlere ve firmalara kafa tutup bu sektörde bizde varız desin ve ürünlerinde Paraben, Parafin, Sls ve Florür kullanmasın. Çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir firma olsun. Reklam için tv kanallarına milyarlar yatırmak yerine ev hanımlarına ve ek iş yapmak isteyen erkeklere prim sistemiyle kazanç imkanı tanısın. Miras bırakabilme imkanı versin. Katalog fiyatları üzerinden %45'e varan oranlardda kazanç imkanı sunsun. Ve tüm bunların yanında hiçbir yatırım yapmadan sadece ufak meblağlarla kaliteli ürünleri alıp dilerseniz çevrenize tavsiye etme yoluyla verdiği primin yanı sıra birde Araba kullanım hakkı versin.

Burada 10 temel olarak ele aldığımız maddeleri elbette sitemizde çok detaylı olarak sunmaya devam ediyoruz. Ürettiği ürünlerde % 1 altında mükemmel bir oranla iade oranı neredeyse yok denecek kadar az olan Huncalife'ı kullananlara,çevrenize ve internet ortamına danışabilir ve sorabilirsiniz. 

Huncalife Üyesi olmak ve ekibime katılmak için tıklayınız.

2 YORUMLAR

  Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ