Huncalife Yeni Üye Kayıt Nasıl Yapılır ?

Huncalife Yeni Üye Kayıt Nasıl Yapılır ?

HUNCALİFE YENİ ÜYE KAYIT

Dün ekibimizden gelen bir soru üzerine Huncalife Yeni Üye Kayıt nasıl yapılır ? konusunda hiç yazı yazmadığımızı da farketmiş olduk. Öyleyse gelin bizim ekibimizden olsun olmasın Huncalife Temsilcisi olduktan sonra alt ekibine üye kayıt etmek isteyen fakat Yeni Üye Kayıt nasıl yapılır bilmeyenler için yol haritası nasıl olacak kısa ve net bir şekilde anlatmış olalım.

YENİ ÜYE NASIL KAYIT YAPILIR ?

Aşağıda maddeler halinde sıralıyorum bu şekilde sıralamaya göre devam edin arkadaşlar :

  1.  İlk olarak Resmi web sitemize giriş yapıp sağ üst köşede bulunan Temsilci Girişi linkine tıklıyoruz. > https://tr.huncalife.com/ 
  2. Giriş yaptıktan sonra Sayfanın üst orta kısmında kare kutucuklar mevcut. Burada Ekip Yönetimi yazan kutucuğun üzerine geldiğinizde menüler görünüyor. Yeni Üye Kayıt linkine tıklıyorsunuz.  
  3. Açılan ekranda tıpkı sizin üye olurken bilgilerinizin girildiği ekranın aynısı bulunmakta. Burada gerekli olan tüm bilgileri giriyorsunuz ve kaydet diyorsunuz. Burada dikkat etmemiz gereken bir konu daha var arkadaşlar. Bilgileri girerken Sponsor kısmının boş olduğunu göreceksiniz. Siz artık bir temsilci olduğunuz ve ekip kurduğunuz için Yeni Üye Kayıt opsiyonu olarak isterseniz kendi ekibinize isterseniz alt ekibinizden başka birinin altına üye kaydı yapabiliyorsunuz. Sponsor kutucuğuna Yeni Üye kaydını kimin altına yapacaksanız onun ismini yazmanız yeterli. Açılır pencere içinde zaten ismi yazmaya başlayınca Temsilci ismi görünecek ve siz oradan seçebileceksiniz.

Evet İşlem bu kadar basit arkadaşlar. Şayet kafanıza takılan bir soru varsa alt kısımda bulunan yorum yaz bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Başka bir Nasıl yapılır ? konumuzda görüşmek üzere hoşçakalın.

Burada anlattıklarımız şu anda Huncalife Temsilci olanların Alt Ekibine Yeni Üye kaydı yapmasıyla ilgilidir. Şayet henüz Huncalife Üyesi değilseniz ve ilk kez üye olacaksanız yorumlardan bizimle iletişime geçebilir veya altta verdiğim Referans linkimizden üye olarak bizim ekibimize katılabilirsiniz.

>> http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=b15821ed-d08c-4785-a6e6-56c5fa747df8 <<

 

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ