Hakkımda

Merhabalar; Ben Huncalife Temsilcisi İnci Lider Arzu Fidan;

2005 yılında başlayan Network hayatımda amatörce birkaç firmayla çalışmış olsam da; ciddi olarak 2015 te LR ile bu sektöre adım attım.Bazı sistemsel sorunlardan ötürü LR firmasını bırakarak Türk firması olan Huncalife ailesine emin adımlarla hızlı bir şekilde geçiş sağladım.

Kullandığım ürünlerden memnun kalmam ve kazanç sisteminin eşsiz olması beni huncalife ailesine bağlayan en önemli etkenlerdi..

Yolumuz belli, Rotamızı çizdik, tüm doğal ve bitkisel ürün kullanmak isteyenleri ve Network yaparak bu işten para kazanmak isteyen herkesi Huncalife ekibime katılmaya davet ediyorum.

İletişim bilgilerinizi bıraktıktan sonra ,sizlere dönüş sağlanacaktır.

30.01.2019 tarihli güncelleme :
Arkadaşlar bireysel ekibim gün geçtikçe büyüyor aynı zamanda benim içinde bulunduğum ekip gerçekten harika işler çıkarıyor. Sadece Ekip üyelerimizin içinde bulunduğu Facebook ve Whatsapp gruplarımızda çok güzel eğitici ve bilgi edinebileceğiniz paylaşımlar yapıyoruz. aktif ve sürekli büyüyen ekibimize katılmak isterseniz İletişim sayfamızdan veya Whatsapp İletişim hattımız : 0534 265 93 89 numaran bize mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz.