Siyah Sarımsak Yağı Nedir ? Faydaları nelerdir ? - Huncalife

Siyah Sarımsak Yağı Nedir ? Faydaları nelerdir ? - Huncalife

HUNCALİFE SİYAH SARIMSAK YAĞI NEDİR ? FAYDALARI NELERDİR ?

Huncalife tarafından Aralık ayında tanıtılan Huncalife Siyah Sarımsak Yağı Saç, Sakal, Kaş, Kirpiklerde köklerin yeniden canlanmasını sağlarken; dökülmeleri önlemeye yardımcı olur. Siyah Sarımsak Yağı nedir ? Faydaları nelerdir ? Siyah Sarımsak Yağı nasıl kullanılır ? sorularına yanıt vermeye başlayalım o halde.

SİYAH SARIMSAK NEDİR ?

siyah-sarimsak-huncalife

Sarımsaklar bütün olarak folyolara sarılarak, özel olarak üretilmiş fermantasyon işlemine tabi tutulur. 60-75 derece ısıda ve ortalama %75 nem koşullarında fermante edilir. Bu işlem yaklaşık 60 günde istenilen özelliklere getirilir. 

Fermantasyon sonrasında ortaya çıkan yoğun maddeler yüksek antioksidan maddelerdir. Siyah Sarımsak daha fazla Antiseptik, Antifungal, Antiviral, antioksidan ve Anti Bakteriyel bileşimler içermektedir. Siyah Sarımsak 17 tür Aminoasit içermesinin yanında B VİTAMİNİ'de ihtiva eder. 

Siyah Sarımsak hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve Siyah Sarımsaklı Şampuanlarla ilgili yazımıza ulaşmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.onlineuyeol.com/huncalife-nature-siyah-sarimsakli-sampuan-black-garlic-350ml

SİYAH SARIMSAK YAĞI'NIN FAYDALARI NELERDİR ?

siyah-sarimsakÖzellikle Saç dökülmesi çoğu insanın yaşadığı problemlerden birisi. Bunun yanında Kaş, Kirpik, Sakal ve Bıyıklarıyla ilgili sorun yaşayanların sayısı da bir hayli fazla. Bu sorunların kaynağı bazen genetik olmakta bazen de çevresel faktörler dediğimiz; yediğimiz besinler, bayanların kullandığı saç boyaları, erkeklerin kullandığı jöleler, şampuanlar, sabunlar vb. gibi etkenler olabiliyor. Tüm bunlara ilaveten Saç diplerimizin veya kıl köklerimizin kuvvetlenmesini sağlayacak olan gerekli vitamin ve minerallerin yeterince alınmaması da bunda önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. 

İşte tam burada karşımıza çıkan doğal bir mucize Sarımsak Bitkisi. Ve bu bitkiden elde edilen Siyah Sarımsak Yağı veya diğer adıyla Kara Sarımsak.

Huncalife tarafından üretilen Siyah Sarımsak Yağı içeriğindeki Antimikrobiyal bileşenler, B Vitamini, Antioksidan ve yazımızın başında belirttiğimiz bileşenlerden oluşan etkili içeriğiyle Saç dökülmelerinin önüne geçiyor, saç köklerini kuvvetlendiriyor aynı zamanda kullanıldığı bölgede Kan dolaşımını hızlandırıyor. Tüm bunlar saç derisi veya sorun yaşadığınız Sakal, bıyık, kaş ve kirpik bölgelerinizde kan akışını artırarak saç köklerinin ihtiyacı olan daha fazla oksijene kavuşmasını sağlar.

 

SİYAH SARIMSAK YAĞI NASIL KULLANILIR ?

Kıl köklerimize yoğun bakım için avucunuza aldığınız bir miktar yağı avuç içlerinizde yayarak sorunlu olan bölgeye masaj yaparak sürün. Daha sonra sorunlu bölgeyi sıcak havlu ile sararak 20 dakika kadar bekleyin. Bu işlemi günde 1 kez yapmanız yeterlidir.

Siyah Sarımsak Yağını saçlarda uyguladıktan sonra sıcak havlu kompleksinin ardından Siyah Sarımsak Saç Maskesi ile Saç bakımınızı tamamlayın. Saçlarınızın daha canlı ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşması için bu işlemi düzenli yapmaya özen gösterin. 

 SİYAH SARIMSAK YAĞI SİPARİŞ VERMEK İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞABİLİR VEYA WHATSAPP HATTIMIZDAN MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

Whatsapp İletişim : 0 543 265 93 89

 

1 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ