HUNCALİFE - Vücut Bakımı İçin Kil ve Karbonlu Sabun

HUNCALİFE - Vücut Bakımı İçin Kil ve Karbonlu Sabun

Huncalife Vücut Bakımı Sabunlarını merak edenler ve nasıl diye soranlar için 2 farklı vücut Sabununu tanıtacağız. Naturilies Clay & Charcoal Soap Naturilies Kil & Karbonlu Sabun ve Naturilies Rice & White Lilly Whitening Soap Naturilies Beyazlatıcı Sabun Pirinç ve Beyaz Zambak Sabun olmak üzere 2 farklı ürün Huncalife tarafından üretiliyor. 

HUNCALİFE VÜCUT BAKIMI SABUNLARI

Huncalife Vücut Bakım sabunlarını doğal oldukları için, Yerli Sermaye ve Yerli üretim olduğu için, kaliteli olduğu için ve % 100 'e ulaşan oranlarda müşteri memnuniyeti sağladığı için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Naturilies Kil & Karbonlu Sabun

huncalife-kil-sabunu

Kiri ve yorgunluğu cildinizden uzak tutmayı amaçlayan bu sabun, içerdiği kil ve karbon aktifleri sayesinde cildinizi doğal düzeyde tutmaya ve arındırmaya yardımcı olur. Karbon cildi kir ve yağlardan arındırmayı hedefler. Kil, gözeneklerin küçülmesine ve cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur.

Naturilies Beyazlatıcı Sabun Pirinç ve Beyaz Zambak

huncalife-pirinc-sabunu

İçeriğindeki pirinç özü cildinizi rahatlatırken, nemlendirme özelliği ile aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Beyaz zambak ve pirinç özlerinin karışımı sayesinde cildinizdeki renk değişimlerinin, ton farklılıklarının önüne geçmeye yardımcı olur. Hafif ve hoş kokuludur.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ